Náš provoz zůstává nepřerušen, pro rychlejší doručení objednávky doporučujeme využít Zásilkovnu. Ostatní dopravci mohou být přetížení.

Women´s Best CLA 90 kapslí

Dodání do 7 dnů
Kód: 1068
Značka: Women´s Best
649 Kč
Kategorie: Women´s Best
Záruka: 2 roky
Women´s Best CLAJeště lépe známý jako konjugovaná kyselina linolová, CLA není jen populární, ale nejvíce konzumovaný doplněk ve fitness průmyslu. CLA je polynenasycená omega 6 mastná kyselina. Lidské tělo není schopno produkovat polynenasycené mastné kyseliny, a proto ji potřebuje zařadit do své životosprávy. Podle studie od společnosti Gaullier snížila hodnota CLA 9% tělesného tuku a zvýšila svalovou hmotu o 2% ve studii American Journal of Clinical Nutrition 79 (6): 1118-1125.Proč bys měla užívat CLA?Zejména proto, že diety mohou vést k nedostatku polynenasycených mastných kyselin, CLA je vysoce doporučeno pro sportovce a zdravotně orientované lidi.


 

  • Ideální pro sportovce a pro všechny, kteří pečují o své zdraví

  • Jeden z nejpoužívanějších doplňků

  • 2,400 mg kyseliny CLA-linolové na 1 dávku

  • 90 veganských softgelové kapslí (30denní dodávka)
Doporučené použití:Vezměte jednu kapsli ráno po snídani, jednu tobolku po obědě a jednu kapsli po večeři. Prosím zapíjejte velkou sklenicí vody.Složení:Konjugovaná kyselina linolová (80%), kapsle z měkké gelu (karagenan, modifikovaný škrob, glycerin, voda).Nutriční hodnota na tobolku:Konjugovaná kyselina linolová (80%): 1000 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: