Náš provoz zůstává nepřerušen. Doporučujeme platby kartou nebo převodem, abyste se vyhnuli kontaktu s kurýrem nebo obsluhou.

Women´s Best Creatine 120 kapslí

Skladem
Kód: 1069
Značka: Women´s Best
639 Kč
Kategorie: Women´s Best
Záruka: 2 roky
Women´s Best CreatineUnavené svaly, nižší výkon, pokles rychlosti a maximální síly, jsou častými problémy sportovců. Vaše tělo vyrábí vlastní kreatin a vezme si ho z potravin, jako je maso a ryby.  Pro intenzivní trénink však nejčastěji nestačí - zvláště pokud nemáte dobře vyváženou stravu.  Proto je důležité, aby vašemu tělu byl kreatin dodáván dalším způsobem, zaručeně poté budete mít nejlepší výsledky.Toto bílé zlato dokáže zlepšit váš výkon, sílu a vytrvalost. Pravá "all-in-one" formule pro růst vašich svalů.Proč Creapure®?Creapure se vyrábí v Německu a představuje nejčistší exkluzivní kreatinový prášek s maximální účinností.


 

  • All-in-one podpora růstu svalů

  • Číslo 1 v zásobování svalů energií

  • Vyšší výkonnost při cvičení

  • Podporuje vytrvalost, sílu a výkon

  • Creapure® - maximální čistota a účinnost
Doporučené použití:Vezměte 4 kapsle denně a zapijte sklenicí vody, hroznové šťávy nebo jakékoliv jiné ovocné šťávy. Pro maximální výsledky doporučujeme používat ráno nebo před tréninkem. Nezapomeňte na pauzu 1-2 týdny po 8 týdnech konzumace. Při konzumaci kreatinu prosím vždy vypijte 2-3 litry vody denně.Složení:Rostlinný obal kapsle(celulóza), monohydrát kreatinu (Creapure® 100%), separační činidlo (hořečnaté soli).Nutriční hodnota na 1 porci (4 kapsle):Kreatin monohydrát (Creapure®): 3 g

- kreatin: 2,6 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: