Náš provoz zůstává nepřerušen. Doporučujeme platby kartou nebo převodem, abyste se vyhnuli kontaktu s kurýrem nebo obsluhou.

Women´s Best L-Arginine Powder 300g

Dodání do 7 dnů
Kód: 1065
Značka: Women´s Best
519 Kč
Kategorie: Women´s Best
Záruka: 2 roky
Women´s Best L-Arginine Powder

L-arginin je pro mnohé sportovce nezbytnou podmínkou, protože zvyšuje výkonnost. Lidské tělo ho může vyrobit samo o sobě, ale tento proces může mít problémy s řádným využitím. Zvláště při sportovní aktivitě, stresu, napětí a nemoci mohou vést k nedostatku L-argininu.Důsledky: Cítíme se opotřebované, bezmocné a unavené. Přidání L-argininu k vaší stravě může vést k obrovskému zlepšení výkonnostních schopností.Ve studii na univerzitě v Exeteru vědec zjistil, že L-arginin může zvýšit výkon sportovce až o 20% a dokonce zlepšit závodní časy až o 2%. Důvodem je skutečnost, že L-arginin podporuje uvolňování růstových hormonů, které mají opět pozitivní vliv na růst a regeneraci svalů.


 

  • Podporuje růst svalů

  • Více síly a vytrvalosti

  • Zlepšuje regeneraci

  • Lepší výkon během tréninku
Doporučené použití:Smíchejte 3 g (odměrku) prášku s Pre Workout Booster nebo BCAA Amino. Doporučujeme užívat  každý den. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme používat přímo před tréninkem a ve dnech volna. ihned poté co ráno vstanete.

Složení:L-arginin (100%)Nutriční hodnota na 100 g:Energie: 1700 kJ / 400 kcalTuk: <0,1 g

- z toho jsou nasycené tuky: <0,1 gSacharidy: <0,1 g

- z toho cukry: <0,1 gProtein: 100 g

Sůl: <0,1 g

L-arginin: 100 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: