Náš provoz zůstává nepřerušen. Doporučujeme platby kartou nebo převodem, abyste se vyhnuli kontaktu s kurýrem nebo obsluhou.

Women´s Best Relaxing Sleep 90 kapslí

Dodání do 7 dnů
Kód: 1071
Značka: Women´s Best
649 Kč
Kategorie: Women´s Best
Záruka: 2 roky


Women´s Best Relaxing SleepKaždý den jsme vystaveni stresu, který je jak fyzickým, tak i psychickým napětím. Stále více lidí těžko zvládá tento tlak a mnozí trpí poruchami spánku, proto se snaží najít úlevu v prášcích na spaní.
>Kapsle Relaxing Sleep jsou všestranné a obsahují osvědčené přísady, jako je melatonin, valerián, levandule, důležité vitamíny a vysoce kvalitní aminokyseliny.

>Přírodní přísady, jako extrakt valeriánu, levandule a černého pepře, jsou kombinovány s melatoninem, taurinem a L-tryptofanem. Vytvářejí tak dokonalou směs, aby poskytly uklidňující a relaxační účinky.
Století byl valerián známý jako léčivá rostlina. >Co je melatonin?Melatonin je hormon spánku, který naše tělo produkuje. Řídí náš denní / noční cyklus a může být generován pouze ve tmě. Také s rostoucím věkem se schopnost našeho těla produkovat melatonin snižuje, což může narušit obvyklý spánkový rytmus.
>Melatonin pomáhá usnout rychleji, jak potvrdil vědecký výbor Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA).
L-tryptofan je aminokyselina, která je nezbytná pro kvalitní spánek a vylučování hormonu štěstí"


Serotoninu a Melatoninu. L-tryptofan se také podílí na produkci proteinů v lidském těle, např. ve svalech. >Co je levandule?
Levandule je léčivá rostlina známá již od dávných dob, která byla po staletí používána k léčbě stresu, neklidu, poruch spánku a depresí. >Co je taurin?
Taurin se často nazývá aminokyselinou, zatímco ve skutečnosti jde o kyselinu aminoethansulfonovou, produkt degradace aminokyselin methionin a cystein. Taurin je složkou mnoha energetických nápojů. Dodává tělu důležité vitamíny a vysoce kvalitní aminokyseliny
Doporučené použití:Užívejte 1 kapsli denně před spaním. Zapijte dostatečné množství vody.Složení:Plant Capsule Shell (Cellulose), Valerian Root Extract 10:1 (Valeriana officinalis), Taurine, Lavender Herbal Extract 10:1 (Lavandula angustifolia), L-Tryptophan, Vitamin D (Cholecalciferol), Pyridoxal 5’-Phosphate, Melatonin, Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Black Pepper Fruit Extract 50:1 (95% Piperine).Nutriční hodnota na tobolku:Extrakt z kořene Valerian: 480 mg

Taurin: 75 mg

Levanduľový bylinný extrakt: 30 mg

L-tryptofan: 15 mg

Vitamin D: 10 μ

Vitamin B6: 1,8 mg

Melatonin: 3 mg

Černý pepřový extrakt z ovoce: 2mg

- Piperin: 1,9 mg
"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: