Náš provoz zůstává nepřerušen. Doporučujeme platby kartou nebo převodem, abyste se vyhnuli kontaktu s kurýrem nebo obsluhou.

Women´s Best ZMA 120 kapslí

Dodání do 7 dnů
Kód: 1147
Značka: Women´s Best
639 Kč
Kategorie: Women´s Best
Záruka: 2 roky


Women´s Best ZMAZMA je kombinace živin obsahujících minerály jako zinek, hořčík a vitamin B6. >Co je zinek?Zinek je základní stopový prvek, který je pro naše tělo životně důležitý. Vědecké studie ukázaly, že zejména lidé, kteří pracují nebo trpí stresem, jsou často postiženi nedostatkem zinku. Nejdůležitější je, že zinek hraje důležitou roli při růstu a regeneraci buněk, ukládání inzulínu, syntéze bílkovin a imunitního systému. >Co je hořčík?Minerální hořčík je nezbytný pro lidské tělo. Více než 300 metabolických procesů závisí na hořčíku a hraje důležitou roli v metabolismu sacharidů, tuků a bílkovin, v buněčné energii a podporuje zdraví srdce. Svaly milují hořčík! Hořčík nemůže být produkován samotným tělem, a proto musí být užíván pravidelně. >Co je vitamin B6?Vitamin B6 je koenzym a hraje důležitou roli v lidském těle. Slouží k mnoha různým účelům, při nichž dochází k metabolismu aminokyselin a téměř 100 dalších metabolických procesů.


 

  • Snižuje únavu a vyčerpání
Doporučené použití:Vezměte 2 kapsle na lačno, nejlépe 30-60 minut před spaním. Pro dosažení maximálních výsledků se vyhněte užívání potravin nebo doplňků obsahujících mléko nebo vápník. Zapijte dostatečným množstvím vody.
Složení:Plant Capsule Shell (Cellulose), Magnesium Blend (Magnesium Citrate, Magnesium Oxide, Magnesium Glycinate), Zinc Blend (Zinc Monomethionine, Zinc Citrate, Zinc Gluconate), Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Filler (Microcrystaline Cellulose).Nutriční hodnota na 2 kapsle:Hořčík: 300 mg

Zinek: 16,6 mg

Vitamin B6: 6,6 mg


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: