Červená řepa: Benefity a důležitost pro naše zdraví

červená řepa účinky

 

Červená řepa začíná být velmi populární jako vynikající superpotravina a má k tomu velmi dobrý důvod. Červená řepa je nízkokalorická potravina, a přesto je nabitá mnoha živinami, které pomáhají tělu pracovat efektivně. Dále bylo prokázáno v řadě studií, že také zvyšuje sportovní výkon. Stejně jako u mnoha věcí, které jsou pro vás dobré, může být zpracování a oloupání červené řepy velmi tvrdá práce! Jako každý, kdo se pokusí oloupat červenou řepu před vařením, bude vědět, že skvěle barví oblečení a není to nejjednodušší zelenina, kterou lze přidat do smoothie, rozhodně to není superpotravina pro někoho s rušným životním stylem. Ale jako vždy, máme tu alternativu. Vyzkoušejte organický prášek z červené řepy, který je ideální, aby se vaše řepa stala hitem na cestách, takže vám při přípravě zbyde více času.

 

Pomůže mi červená řepa zhubnout?

Jako každý nástroj na hubnutí, ani konzumace červené řepy nenahrazuje plnohodnotný zdravý životní styl. Velké výhody červené řepy a prášku z červené řepy jsou však určitě skvělým doplňkem a pomůckou k dosažení a maximalizaci vašich zdravotních cílů. Za prvé, červená řepa je skvělým zdrojem draslíku, který pomáhá regulovat tělesné tekutiny a zabraňuje zadržování vody, což je běžný zdroj zbytečné nadváhy. Vláknina nacházející se v červené řepě navíc přirozeně pomáhá tělu cítit se po delší dobu plnější. Pokud se tedy snažíte rozbít cyklus chutí, nezapomeňte jej zahrnout do přípravy jídla. Nejen to, ale zlepšený výkon ve vytrvalostních stylech znamená, že můžete maximalizovat své kardio, spálit více kalorií, ale (ještě důležitější) vám pomůže dosáhnout cílů, které jste si stanovili. Zkuste zařadit dávku červené řepy do svého jídelníčku. Studie z roku 2009, kterou provedla Univerzita v Exeteru zjistila, že suplementace šťávou z červené řepy zvýšila vytrvalost a prodloužila dobu vyčerpání při cvičení s vysokou intenzitou. Mnoho sportovců nedá dopustit na fialovou sílu červené řepy a určitě červenou řepu mnohem častěji zahrnují do svého výživového plánu.

 

Proč jsou organické potraviny důležité?

Bioprodukty jsou důležité pro mnoho lidí, kteří se zaměřují na zdravý životní styl. Vyhýbání se člověkem vytvořeným pesticidům a GMO nám umožňuje při tvorbě organického prášku z červené řepy pracovat v souladu s přírodou. Koneckonců, pokud hledáte přírodní výhody červené řepy, chcete vědět, že není obarvena syntetickým barvivem ani zpracována průmyslovými rozpouštědly. Organický stav prášku vám umožňuje ujistit vás, že prášek z červené řepy je autentická, přírodní dobrota, kterou můžete s důvěrou jíst nebo pít.

 

prášek z červené řepy

Jak nejlépe využít prášek z červené řepy?

Krása prášku z červené řepy je v jeho univerzálnosti. Můžete jej přidat do smoothies, polévek nebo dokonce do svých směsí koření během vaření. Bez silné octové chuti (a vůně) čerstvé řepy může organický prášek z červené řepy snadno vklouznout do vašich receptů s minimálním rozruchem.

Potřebujete poradit, jaké dámské fitness legíny vybrat a jaký mají materiál, jak budou sedět a poradit s velikostí? Neváhejte nás kontaktovat mailem nebo telefonicky.

Jednoduché a zdravé smoothie z červené řepy

 

Tento smoothie koktejl je dokonalým předtréningovým zážitkem, který zvyšuje vlastnosti organického prášku z červené řepy a pomáhá vám dosahovat těch nejlepších výsledků v posilovně. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme pít asi půl hodiny před tréninkem.

 

 smoothie z červené řepy a lesních plodů

 

Budete potřebovat:

  • 1 lžička organického prášku z červené řepy
  • 200 ml jablečného džusu
  • 50 g mražených lesních plodů

Jednoduše smíchejte všechny ingredience dohromady a vypijte před tréninkem.

Zpět do obchodu