Zakladní tipy, jak na six pack

jak na six pack_1

Jak mít six pack?

Ať už jste soutěžní kulturista, sportovec nebo víkendový válečník, všichni jsme strávili čas hledáním nepolapitelného six packu. Definice six pack je totiž viditelným uznáním, že všechny ty hodiny v posilovně a čisté dieta se vyplácejí. Jak ale získáte six pack? Ať už je důvod jakýkoli, s trochou tvrdé práce je na dosah jedno balení šesti packu. Přečtěte si ultimátního průvodce, jak získat six pack.

Jediné dámské fitness oblečení, u kterého se budeš cítit stylově. Vyber si i ty svůj outfit na našich stránkách.

Dieta na six pack

Všichni jsme slyšeli staré klišé, že six pack se vyrábí v kuchyni. Koneckonců, není dobré otročit v posilovně, pokud vás zdržuje špatná strava a nepolapitelné břišní svaly skryté pod vrstvou tuku. Při plánování vaší diety je klíčovým poselstvím vždy jíst „čistě“. To zahrnuje manipulaci se stravou a jemné ladění v závislosti na jednotlivci. Při dietě udržujte vysoký příjem bílkovin, aby vaše tělo mělo dostatek živin, se kterými může pracovat, aby si z něj vytvořilo six pack. Vyhněte se zpracovaným svačinám a místo toho zkuste svačit ořechy a semínka. Abyste dosáhli six-packu a odhalili své břicho včas na plážovou sezónu, načasujte příjem sacharidů kolem tréninku. Abychom udrželi naše těla v „režimu spalování tuků“, musíme minimalizovat skoky inzulinu (a následné ukládání tuku) způsobené konzumací sacharidů kontrolou denního příjmu sacharidů. Po silovém tréninku jsou však naše svaly vysoce citlivé na inzulín, což poskytuje dokonalé prostředí, ve kterém budou přijaté sacharidy použity k doplnění zásob glykogenu a stimulaci syntézy svalových bílkovin namísto spouštění ukládání tuku. Omezte své sacharidy na sacharidy s nízkým glykemickým indexem, protože pomáhají regulovat hladinu cukru v krvi, což působí proti pocitu hladu a brání vašemu tělu ukládat velké zásoby tuku.

Cviky na six pack

Chcete-li získat toto nepolapitelné balení šesti břišáků, je klíčová rozmanitost vašeho tréninku. Střídáním cvičení udržíte svaly stimulované, takže se ujistěte, že do svého plánu zařadíte kombinaci kardio cvičení a přímého tréninku břicha. Běh a jízda na kole jsou skvělé způsoby, jak spalovat tuky a snižovat tělesný tuk, aby se vaše břišní svaly staly viditelnými. Dále trénujte přímo břišní svaly. Trénujte s mírnou váhou prostřednictvím různých cviků a čím větší jsou břišní svaly, tím více se to projeví, když je v těle nízký tuk. Zde je náš průvodce nejlepšími cviky, jak získat six pack:

  •    Kardio – polorychlý a vysoce intenzivní intervalový trénink, podporuje spalování tuků
  •    The Plank – Klasická stabilita jádra dosahuje přibližně o 20 % větší aktivace břicha než standardní crunch
  •     Sedy lehy – Klasický variační pohyb „sed-leh“ pro zacílení na horní část břicha by měl být základem tréninkové rutiny.
  •     Dřepy s činkou za hlavou – Složené cvičení s vysokým metabolickým výdejem a schopností spalovat kalorie

dřepy a hubnutí

Co by mělo být ve vaší skříni na doplňky?

Zatímco dieta a trénink budou hrát nedílnou součást při odhalování vašich břišních svalů, správný výběr doplňků může pomoci připravit se na pláž. Zde je průvodce základními doplňky stravy, které vám pomohou vybudovat six pack, který vám pomůže sklízet ovoce, na které jste tvrdě trénovali.

Podívejte se na přehled doplňků:

  • Whey izolát – Nejčistší syrovátkový proteinový izolát, známý tím, že má nejvyšší obsah bílkovin a nejnižší obsah sacharidů a tuků ze všech bílkovin v dnešní sportovní výživě a je navržen speciálně pro každého, kdo chce snížit svůj tělesný tuk nebo zhubnout.
  • Spalovač tuku – Vědecky pokročilá receptura vyvinutá za použití nejmodernějších, prozkoumaných přírodních ingrediencí. Je nabitý osvědčenými dávkami aktivních složek, o kterých je známo, že napomáhají úbytku tuku, díky čemuž je oblíbený jako pomůcka před tréninkem a při spalování.
  • CLA – Prémiový zdroj vysoce koncentrované CLA, přirozeně pocházející ze světlice barvířské a prokazatelně podporuje ztrátu tuku a zároveň pomáhá zlepšit svalový tonus a svalovou hmotu. CLA je jedním z celosvětově nejoblíbenějších a nejrozšířenějších doplňků stravy na hubnutí.
  • Super Greens – Super Greens je extrémně účinný superpotravinový zelený prášek, který je plný 23 nejživějších zdrojů potravy na světě. Super Greens prášek je tak bohatý na živiny, že jedna porce se rovná PĚTI porcím ovoce a zeleniny.

 

Závěr

Neměli byste zapomenout, že 70% je v dietě, 20% v tréninku, 5% spánek a 5% regenerace. Vždycky je to o té stravě, proto byste ji měli mít na prvním místě. Vyzkoušejte tyto cviky na břicho, které jsme vám sepsali v předchozím článku. Cviky zapojí vaše břišní svaly a six pack bude na dosah.

Zpět do obchodu