Jak zvýšit svou energetickou hladinu?

jak zvýšit svou energii

Přirozené způsoby, jak zvýšit hladinu energie

Zajímá vás, jak zvýšit hladinu energie? V tomto rychlém průvodci si projdeme několik jednoduchých kroků, jak zvýšit hladinu energie. Jak to lze dokázat přirozeně, tak pomocí doplňků. Ať už chcete úplně změnit svůj jídelníček a životní styl nebo dáváte přednost integraci konkrétních doplňků, na obou frontách je spousta možností a my si je představíme.

Důležitý je zde konečný výsledek. Pocit energie během dne bude mít nejen pozitivní dopad na vaše celkové zdraví, ale také vám pomůže zlepšit váš fyzický výkon. Nekdy dokáže nakopnout i kvalitní oblečení. Třeba naše legíny do fitka nebo značkové legíny Nebbia.

 

Pokud chcete vědět, jak získat více energie přirozenou cestou, můžete udělat toto:

Nespoléhejte se na kofein jako na posilovač energie

Protože je přirozený, neznamená to vždy, že je bez potenciálně negativních dopadů. Omezení příjmu kofeinu vám umožní maximálně využít jeho účinky na zvýšení bdělosti a zároveň se vyhnout pocitu neklidu, rozrušení nebo ztrátě schopnosti přirozeně usnout.

Zkontrolujte svůj jídelníček

Pokud vaše jídla obsahují hodně zpracovaných potravin a cukru, je pravděpodobně čas zavést více celozrnných potravin. Tímto způsobem budete dostávat živiny přímo ze zdroje.

Hydratujte, hydratujte, hydratujte

Máte někdy pocit ospalé únavy? Ukazuje se, že v mnoha případech nepotřebujete kávu nebo sportovní nápoj, abyste se znovu dostali do hry. S největší pravděpodobností vám vaše tělo říká, že potřebuje vodu.

Pijte umírněně

Omezení konzumace alkoholu vám sníží dehydrataci a sníží pocit ospalosti, který vyvolává.

Omezte (nebo přestaňte) své kouření

Podobně jako kofein, je nikotin stimulant. Mají velmi podobné účinky na naše tělo, jako je zvýšený krevní tlak, zrychlení srdečního tepu a samozřejmě nespavost.

Vytvořte si pevný spánkový režim

Jaký lepší zdroj energie než kvalitní spánek? Připravte se na noční pauzu tím, že se vyhnete používání notebooku nebo mobilu. Tímto způsobem se můžete dostat do klidného prostoru nad hlavou, aniž byste byli příliš stimulováni.

Zapoťte se

Cvičením, kterým dáváte přednost, zvýšíte svou spotřebu energie, což vám nejen zajistí lepší pozici pro tvrdší spánek, ale také zvýší vaši hladinu endorfinů. To je zaručený posilovač nálady, který vytvoří přirozený pocit energie a pozitivity.

Které doplňky přispívají k energetické hladině

Ashwagandha a energie

Suplementy jsou zvláště důležité, pokud vedete velmi aktivní životní styl a potřebujete pravidelně doplňovat hladinu energie. Počínaje velmi starobylým doplňkem, Ashwagandha (také známá jako indický ženšen) je základní bylina v ájurvédě, jednom z nejstarších systémů medicíny. Má adaptogenní vlastnosti a podporuje duševní a fyzickou kapacitu v případech únavy a vyčerpání.

Vitamíny a minerály jsou také klíčové pro udržení energetické hladiny. Vitamin B12 například hraje roli v energetickém metabolismu v našem těle. Je zvláště důležitý pro vegany a vegetariány, protože se většinou nachází v živočišných produktech. Pokud vyvíjíte značnou fyzickou námahu, kreatin je vaším cílem. Je to možná jeden z nejznámějších sportovních doplňků a je známý tím, že poskytuje výkonnostní výhody během vysoce intenzivních a krátkodobých cvičení.

Nejúčinnější doplňky pro zvýšení vaší energie

Nyní, když máte několik možností, jak získat energii, zde je rychlý přehled produktů, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle.

  •      BCAA
  •      KSM-66® Ashwagandha
  •      Vitamín B12
  •      Kreatin monohydrát
  •      Extrakt ze zeleného čaje

 

Závěr

Dodržováním těchto základní postupů zlepšíte své zdraví. Je možné, že už některé způsoby využíváte, ale může tu být řada těch, o kterých jste neslyšeli nebo jste je neznali. Zkuste se držet co největšího počtu a věřím, že během chvíli zvýšíte svojí hladinu energie. Budete mít najednou větší chuť a náladu dodělat věci, které jste dlouho odkládali nebo zvládnete delší trénink či vytrvalostní aktivitu.

Zpět do obchodu