Nejlepší suplementy na nabírání a vytrvalost

nabírání svalů a výdrž

Nejlepší doplňky na nabírání svalů

Nyní je ideální čas uvažovat o nějakém druhu suplementů pro nabírání hmoty. Před každou dietou byste měli mít fázi nabírání. Nabírání hmoty však není snadné, takže možná budete potřebovat pomoc různých doplňků, abyste dosáhli svých cílů. Zde jsou některé z nejlepších suplementů pro zvýšení hmotnosti, které byste měli zvážit.

 

  •     Gainer
  •     Nakopávač
  •     Glutamin
  •     Vitamíny

 

Mass Gainer

Dělá přesně to, co je napsáno na krabici. Mass gainer je navržen tak, aby pomohl zvýšit váš příjem kalorií přidáním dalších bílkovin, sacharidů a tuků do vašeho koktejlu, aby vaše tělo dostalo všechny živiny, které potřebuje pro budování svalů. Je to ideální produkt k použití jako prostředek na zvýšení tělesné hmotnosti, protože má 450 kalorií a obsahuje neuvěřitelných 40 g bílkovin, které nastartují vaše přírůstky.

Prozkoumejte naší nabídku funkčního oblečení. Mezi naše nejlepší fitness legíny patří značka Gymclothes, konkrétně dámské legíny Wild Black.

Nakopávač

Je to všechno v pořádku, když konzumujete vysokokalorický prostředek na nabírání hmoty, ale pokud necvičíte efektivně, budete mít potíže s nabráním svalové hmoty, což je jednoznačně konečný cíl. Za tímto účelem může být užitečné podívat se na předtréninkový nápoj neboli nakopávač. Umožní vám soustředit se na váš trénink a zvýšit intenzitu pomocí výkonné pumpy, abyste získali maximální užitek z každého výletu do posilovny.

Glutaminový prášek

Glutamin je nejhojnější aminokyselina ve svalech, takže je jasné, že jeho užívání jako doplněk je důležité. Glutaminový doplněk je klíčový pro rozvoj svalů a zlepšení potréninkové regenerace. Pokud je vaším cílem nabrat hmotu, pak je jasné, že glutamin je ideálním doplňkem, který vám toho pomůže dosáhnout.

Vitamíny

Vitamínová smě, by také byla nesmírně výhodná investice, protože intenzivní trénink může oslabit imunitní systém těla. Zajištění požadované úrovně živin konzumací směsi výkonnostních vitamínů bude skvělou pomůckou pro vaše zotavení a zajistí, že nezmeškáte trénink kvůli nemoci.

Nejlepší doplňky na výdrž

Zatímco někteří lidé stále spojují sportovní doplňky hlavně se vzpěrači, důkazy naznačují, že existuje celá řada doplňků, které mohou zlepšit výkon i u vytrvalostních sportovců. Ať už běháte, plavete, jezdíte na kole (nebo trochu ze všech tří), existuje celá řada doplňků sportovní výživy, které vám pomohou zlepšit váš výkon a poskytnout vám náskok.

Oves

Když se účastníte vytrvalostních závodů, je nezbytné mít pomalu se uvolňující udržitelný zdroj energie, jako je oves. Čistý jemný oves, zejména bezlepkový, je ideální pro vytrvalostní sportovce. Ovesné vločky můžete snadno přidat do proteinového koktejlu nebo je alternativně smíchat s něčím jako je jogurt, abyste měli spokojenější pocit.

ovesné vločky

Před tréninkový nápoj

Tento doplněk vám může skutečně pomoci získat náskok a zajistit, že se dostanete do cíle v rekordním čase. Pomůže dát vaší mysli a tělu vzpruhu, když se snažíte vypořádat se s PB. Předtréninkový napoj může být také rozdílem v tom, abyste se dostali přes svoje hranice.

Proteinové Flapjacks

Jednoduchá svačina, jako je proteinová flapjack, může být praktickým způsobem, jak zvýšit hladinu energie uprostřed akce. Nejen, že oves v proteinových flapjacks pomůže vašemu tělu poskytnout tolik potřebný zdroj sacharidů, ale syrovátkový protein v nich může také pomoci při regeneraci svalů. Protein Flapjacks jsou také zatraceně chutnou pochoutkou, takže se rozhodně vyplatí do nich investovat.

Kreatin

Pro vytrvalostní sportovce stojí za zvážení i produkt jako je kreatin nebo dokonce kreatin monohydrát. Kreatin pomáhá tlumit kyselinu mléčnou ze svalů, takže může pomoci zajistit, že můžete soutěžit po delší dobu. Díky tomu je kreatin ideální pro vytrvalostní sportovce.

Určitě vás bude zajímat i náš další článek: jak doplnit testosteron.

Zpět do obchodu