12 minutový workout pro vyrýsované bříško

 cviky na břicho

 

Tentokrát jsme si pro vás připravili cvičební plán, který vede ke krásnému štíhlému a vyrýsovanému bříšku. A pozor! Nic víc, než svoje tělo, volný prostor a vůli k tomu nepotřebujete.

Pojďme se na cviky podívat a pořádně si zamakat!


S tím, jak byli všichni nuceni být přes karanténu doma, se někteří lidé na sociálních sítích stávali kreativními. Koluje kolem spousta nových „full body routines“, ale zdá se, že jedna svalová skupina dostává méně pozornosti než obvykle: střed těla neboli core. Cvičit břicho je něco, co se dá dělat doma bez vybavení, a pro ty, kdo chtějí makat ve svých obývacích pokojích, to byla vždy oblíbená volba. Koneckonců, pravděpodobně ani nemusíte nějak zvlášť obměňovat cviky , které jste již dělali v posilovně.

 

Pamatujte ovšem na to, že cvičení není samotným klíčem k tomu, abyste měli ploché bříško, ale je třeba dodržovat správné stravování a výživu těla. Můžete se podívat na náš článek, ve kterém se dovíte o metodě, která je velmi jednoduchá. Jde jen o to, že velikost porcí makronutrientů zakládáte podle své ruky. Nic víc k tomu nepotřebujete! Žádné ustavičné vážení jídla a počítání si kalorií, jen vaše ruka. Určitě tomu dejte šanci.

 

Mezi další velmi dobré páky pro to, aby se vaše břišní svaly ukázaly, patří například intervalové tréninky či sprinty. Takže můžeme zahrnout například HIIT a plyometrický trénink. Ke správnému tréninku patří správné fitness legíny. Bylo dokázáno, že vhodné oblečení do fitka zlepší Váš trénink o 20%.

 

12 minutový trénink pro dokonalé bříško

Cvik

Opakování

Část 1 : 3 kola

Modifikované V-sedy (in and outs)

20 vteřin cvik / 10 vteřin pauza

Horolezec (mountain climbers)

20 vteřin cvik / 10 vteřin pauza

Zvedání nohou (leg raises)

20 vteřin cvik / 10 vteřin pauza

Plank jack

20 vteřin cvik / 10 vteřin pauza

Část 2 : 3 kola

Nůžky (flutter kicks)

10 - 20

Horolezec křížem (cross body mountain climbers)

10 - 20

Boční plank dips (pravá strana)

10 - 20

Boční plank dips (levá strana)

10 - 20

 

 

Moc vám držíme palce a věříme, že budete úspěšní!

Zpět do obchodu