Jak na rychlý metabolismus?

metabolismus


Chcete, aby vaše tělo opravdu zrychlilo, pokud jde o spotřebu energie? Poté se podrobněji podíváme na nejvíce medializované "látky podporující metabolismus" a uvidíme, který z nich umožňuje metabolismu vystřelit z 0 na 100 - a které ne

Metabolismus - nebo jak říká odborník: Metabolismus - každý to ví, ale co přesně to je, s čím může být stimulováno a co ho činí pomalým, většina z nich netuší. Skutečnost je taková: Náš metabolismus je klíčem k úspěšnému hubnutí.

Co váš metabolismus může udělat při plném plynu a co ho zpomaluje - na základě 0–100 bodů. 0 znamená skutečné metabolické brzdy, 100 pro podporu metabolismu.

Přidali jsme pro Vás nejnovější kolekci Nebbia. V nabídce najdete legíny Nebbia a mnoho dalšího dámského fitness oblečení.


Extrémní dieta -12 bodů: 

 

Nejhorší myšlenka ze všech. Pokud budete jíst příliš málo kalorií, tělo se přepne do režimu hladu. Metabolismus je snížen a energie je uložena místo spálení. Pro tělo je těžké se dostat z tohoto režimu.

 

Přemýšlení 0

 

Mozek spaluje hodně kalorií, ale při přemýšlení nad tím, jaký sport budeme dělat, skutečně nespálíme tolik, jako při běhání. Tak honem a jdeme běhat!
 

Koření 5

 

Často se říká, že látka kapsaicin podporuje spalování tuků. To je také pravda, ale úbytek hmotnosti, který lze připsat pouze tomuto, je na stupnici jen stěží zobrazen. Nemůžete se vyhnout sportu a rozumné výživě.

 

Cigarety 10

 

Nesnášíme je, to že je připouštíme, může podpořit váš metabolismus zvýšením srdeční frekvence. Ale jen na velmi krátkou dobu. Takže to nestojí za to začít kouřit.

 

Málo spánku 20

 

Jedna studie zjistila, že lidé, kteří spí jen 5 hodin spánku, spálí během dne několik kalorií. Ale také jedli více, než spálili z metabolické podpory - a dokonce přibírali na váze.


Zelený čaj 30

 

Katechiny obsažené v zeleném čaji, zahřívají metabolickou pec. Pokud pijete 2 až 3 šálky denně s jídlem, můžete díky antioxidačním rostlinným látkám spálit další kalorie bez námahy.

 

Teplota pokoje 40

 

Těsně nad bodem mrazu (nebo v číslech: při 18 stupních) je to nejlepší teplota pro metabolismus. Tuková tkáň pak pomáhá regulovat tělesnou teplotu tím, že přeměňuje kalorie na palivo.


Kofein 60

 

Káva pomáhá zhubnout. Přibližně 3 hodiny po pití se metabolismus zvíší, srdeční rytmus se zvýší, výdaje na energii se zvýší. Tělo si na zesílení zvykne, účinek se brzy sníží.

Jídlo bohaté na bílkoviny 70

 

Pokud budete jíst stravu s vysokým obsahem bílkovin, dodáte vašemu metabolismu další pohon. Protože s proteinem se 20 až 35 procent kalorií používá k trávení. U uhlohydrátů je to pouze 5 až 15 procent.

Silový trénink 100

 

Pokud trénujete své tělo, zvyšujete bazální metabolismus a ničíte více kalorií, i když jste v klidu. Na každý kilogram tuku, který se přeměňuje na sval, se denně spálí dalších 30 kalorií.

Zpět do obchodu