Výhody vytrvalostního tréninku

vytrvalostní trénink


Vášeho cílr můžete dosáhnout pouze správnou kombinací sportu a výživy. Vytrvalostní trénink je součástí sexy jádra.

Pravidla při spalování tuků

Rozhodli jste se dostat svůj střed těla zpět do formy? Chcete změnit svůj jídelníček a jíst zdravěji? Pouhá pozornost na stravu je zbytečná. Pokud budete jíst méně, ztrácíte pouze váhu, sílu a svaly. Kromě toho je váš metabolismus úplně snížen, což stimuluje spalování kalorií. Pro pevné jádro potřebujete svaly. Proto byste měli ve svém kalendáři naplánovat pravidelný silový a vytrvalostní trénink. Směs sportu a zdravé výživy je rozmanitá, zábavná a přináší sexy výsledky.

Jste v objemu nebo právě hubnete? Oblečení do fitka je Vám velké nebo malé? Koukněte na naší nabídku sportovního fitness oblečení. Naše sportovní legíny využijete skvěle do fitka, ná jógu na běhání nebo i na běžné nošení.

Jděte do Pilates jednou týdně nebo jděte běhat do parku. Nejdůležitější pravidlo: cvičte pravidelně. Na začátku potřebujete velké množství kardio tréninku, aby se spalování tuků nejprve podpořilo. Protože to je jediný způsob, jak roztavit nepříjemné tuky. Dobrým základem jsou 3 vytrvalostní tréninkové jednotky týdně. Běháte rychlým tempem, spalujete kolem 800 kalorií za hodinu, ale pouze za posledních 30 minut. Pomalejší běh, spotřebovává jen 600 kalorií za hodinu, ale spalujete tuky po dobu 60 minut. Lepší volbou jsou delší jednotky s mírným tempem.

Výhody vytrvalostního tréninku

Při běhu, jízdě na kole nebo plavání máte trvale zvýšený puls, který zvyšuje vaši spotřebu energie během tréninku. Konzumují stovky kalorií. Energie, kterou se vaše tělo musí někam dostat. Například z nemilovaných tuků.
I po tréninku máte efekt po spálení: váš metabolismus je stále aktivní několik hodin poté. Během této doby také spotřebováváte více energie než bez předchozí sportovní aktivity.


Vytrvalost je základem pro jakýkoli jiný typ atletického výkonu. Je tedy pravděpodobné, že během silového tréninku dosáhnete lepších výkonů, a tím se rychleji přiblížíte k vašemu cíli.

 

kardioNebojte se, nebude to tak vyčerpávající. Všechno se počítá, a pokud na začátku zvládnete pouze deset minut: hlavní věcí je dostat puls.
Nejlepší je oddělit své silové a vytrvalostní tréninky jasně a dokončit je v různých dnech, aby každá tréninková akce mohla dosáhnout nejlepšího účinku. Pokud chcete dělat oboje společně nebo musíte (kvůli nedostatku času), měli byste si stanovit priority: Pokud chcete budovat svaly, měli byste nejprve provést silová cvičení. Pokud chcete zlepšit vaši výdrž, dejte první vytrvalostní trénink. V opačném případě je vzájemný účinek kontroverzní. Chcete-li zhubnout, je zjevně nepatrnou výhodou trénovat nejdříve vytrvalost, protože silový trénink může mít předem negativní dopad na podíl spalování tuků v energetické bilanci.

Zpět do obchodu