Nejlepší suplementy pro zdraví a pohodu

zdraví a pohoda

Zdraví a pohoda

Všeobecné zdraví a duševní pohoda je zásadní pro to, abyste mohli každý den vést šťastný život, takže jaký lepší způsob, jak zůstat nad věcí, než řada produktů, které pomáhají tento cíl podporovat? Sepsali jsme pro vás 5 doplňků pro zdraví a pohodu, bez ohledu na to, jaký sport hrajete, ať už jste kulturista, powerlifter nebo běžec, muž nebo žena, tyto doplňky jsou vhodné pro všechny.

Multivitamin nebo Multiminerál

Multivitaminové a multiminerální doplňky jsou již dlouho populární mezi dietou elitních sportovců, zvláště když dieta a mikroživiny jsou vzácné s dietou s omezeným příjmem kalorií. Multivitaminové a multiminerální doplňky jsou však účinné pro všechny, ať už držíte dietu nebo ne. Některé vitamíny a minerály v těchto produktech jsou nezbytné pro metabolické procesy v těle, jako je tvorba energie.

Naše oblíbené a nejvíce prodávané dámské fitness legíny jsou samozřejmě legíny Gymclothes. Vyberete si ze všech různých střihů a materiálů.

Kromě toho, bez ohledu na stravu a další faktory životního prostředí (jako je sluneční záření), velká část populace ve skutečnosti trpí nedostatkem určitých vitamínů a minerálů, hlavními příklady jsou zinek a vitamín D. Multivitamínové či multiminerální doplňky mají širokou škálu výhod, které jsou mnohem širší, než si možná myslíte. Některé složky v multivitaminových a multiminerálních doplňcích mohou pomoci podpořit zdravou pokožku, zdravé vlasy, zdravé nehty, zdraví srdce, zdraví střev, zdraví nervového systému, kognitivní zdraví a ochraně buňky před oxidativním stresem (antioxidanty).

Supergreens

Produkty Greens se stávají stále oblíbenějšími pro podporu celkového zdraví a pohody mezi širokou škálou uživatelů doplňků. Produkty Greens nabízejí pohodlný a snadný způsob konzumace různých druhů ovoce, zeleniny a zdravých potravin. Produkty Greens nabízejí širokou škálu výhod, protože jsou skvělým zdrojem vitamínů, minerálů, vlákniny, fytonutrientů a antioxidantů. Zelené produkty navíc nabízejí více než 5 z vašich denních porcí, což z nich dělá ultra pohodlný a cenově výhodný zdroj ovoce a zeleniny, zejména pro ty, kteří je mají ve své současné stravě nedostatek.

supergreens

Rybí oleje

Rybí oleje jsou vynikajícím zdrojem Omega 3 a zejména omega 3 mastných kyselin EPA a DHA, které jsou spojovány s širokou škálou zdravotních přínosů, zejména jejich vliv na přispívání k normální činnosti srdce. Rybí oleje také prokázaly, že mají přínos pro duševní zdraví, hladinu krevních lipidů (cholesterol, triglyceridy atd.), snižují zánět a snižují bolestivost svalů. To vše může přispět k vašemu celkovému zdraví a pohodě, bez ohledu na to, jaké jsou vaše cíle. Kromě těchto výhod jsou doplňky s rybím olejem skvělé, protože je obtížné konzumovat dostatečné množství rybího oleje EPA/DHA z potravinových zdrojů.

Probiotika

Probiotika byla dlouho přehlížena ve své schopnosti podporovat celkové zdraví a pohodu, nicméně nedávný výzkum začal zdůrazňovat, že tyto mikroorganismy mají své výhody. Probiotika jsou živé mikroorganismy, u kterých je prokázáno, že mají „dobré“ účinky ve střevě. Když lidé slyší o mikroorganismech, obvykle si je spojují s negativním zdravím nebo nemocí, nicméně probiotika byla popsána jako přátelské bakterie, které mohou pomoci podporovat zdraví. Probiotika jsou zvláště prospěšná pro zdraví trávicího traktu a zdraví imunitního systému.

Závěr

Jak můžete vidět, existuje široká škála produktů, které pomáhají podporovat obecné zdraví a pohodu, které si každý může přidat do svého každodenního arzenálu doplňků. Tak proč to nezkusit a nezjistit, jak to ovlivňuje váš každodenní život. My jsme vám rozepsali základní doplňky, které když zařadíte do své stravy, zlepší vaši celkovou pohodu, takže se nebojte, je vyzkoušet.

 

Dalším skvělým pomocníkem, jak zlepšit své zdraví, je psyllium. Co je psyllium, se dozvíte v tomto článku.

Zpět do obchodu