Jak se vrátit po dovolené zpět do formy?

zpátky do formy po dovolené

Zpátky do formy po dovolené

Dobře, takže jsi měl velké plány, že budeš jíst jenom čistou stravu a budeš přes prázdniny aktivní. Ale mezi stresem z cestování, lákadlem z all inclusive sladkostí a náladou oslav jste spadli z vozu. Stalo se to, co si člověk nepřál. Skvělá věc na výživě je, že je to cesta, ne cíl. To znamená, že nikdy nejste skutečně „mimo trať“, každá volba, každý krok a každé sousto pomáhá vykreslit větší portrét vašeho zdraví. Být hubený neznamená být dokonalý. Jde o to dělat jednoduché kroky každý den, abyste se cítili silní, plní energie a úžasní. Jak se dostat nejlépe do formy, než v novém oblečení, naše dámské fitness legíny budou skvělou volbou.

 

Zde je návod, jak to provést.

 

Jak se dostat zpět na trať

Netrestejte se

Sníst sušenku z vás nedělá špatného člověka. Neztrácíte tuny tělesného tuku jen proto, že jste měli příliš mnoho cukru. A pokud nemáte potravinovou alergii nebo citlivost, trocha mléčných výrobků není konec světa.

Umírněnost je zde klíčová, pro lidi je příliš běžné, aby jedno sousto „špatného“ jídla vedlo k noci přejídání. Pokud jíte potraviny, které běžně omezujete nebo se jim vyhýbáte, věnujte pozornost tomu, jak se cítíte. Můžete se cítit trochu pomalí, nafouklí nebo zamlžení. Vaše zažívání nemusí být nejlepší. Ale vaše tělo je mocný regulátor, a jakmile se vrátíte k běžné stravě, vše se vyrovná. Když se nad tím zamyslíte, je to docela úžasné.

 

Starejte se o sebe

Pokud jste se někdy po dlouhém dni obrátili na pohodlné jídlo, přesně víte, jak může stres ovlivnit vaše zdraví a wellness cíle. Je snadné zůstat na vrcholu své stravy, když je život snadný, ale je to mnohem obtížnější, když jste ve stresu a máte nedostatek spánku.

Výživa je obrovskou součástí péče o sebe, ale svou roli hraje i kvalita spánku, stres a cvičení. Zde je návod, jak se ujistit, že pokrýváte všechny své základy:

 

  •      Získejte vědecky podložené tipy, jak zlepšit kvalitu spánku a probouzet se s pocitem svěžesti.
  •      Vyrovnejte stres a úzkost pomocí doplňků na zlepšení nálady.
  •      Odpočiňte si meditativní rutinou jógy nidry.
  •      Zjistěte, jak vám nootropika (nikoli chlast) pomohou uvolnit se.

 

běhání a spalování tuků

 

Plánujte dopředu

Rozhodně byste si měli užít každou sváteční párty, večeři s rodinou a pozdní večery s přáteli. Ke zdravému životnímu stylu patří také smysluplné vztahy a kvalitní zážitky. Ale pokud chcete pokrýt své základy, můžete si plánovat dopředu, abyste se ujistili, že jíte výživná jídla, podpoříte kvalitu spánku a budete každý den podávat špičkový výkon.

  •      Jste příliš zaneprázdněni na vaření během týdne? Přidejte do své rutiny přípravu jídla, abyste se ujistili, že jíte vyvážené, celistvé potraviny.
  •      Naučte se, jak podpořit cirkadiánní rytmus svého těla, i když vaše rutina před spaním není v pořádku.
  •      Vytvořte si pevný základ pro výživu s doplňky, které by měl užívat téměř každý.
  •      Vylepšete svou hru s občerstvením s keto svačinami, které jsou také dietní.

 

Nepropadejte módním dietám

Módní diety selžou, protože se cítíte ochuzeni, nikoli nabití. Nepodléhejte módním dietám, které slibují „zeštíhlení pasu“ a „zrychlení metabolismu“ pomocí triků s nízkým obsahem tuku a bez chuti. Zbavit se výživných potravin a živin není udržitelné a není to zábavné. To je důvod, proč dieta klade důraz na kvalitní tuky a plnohodnotnou výživu. Budete se cítit plní, spokojení a soustředění, ne hladoví. Zde je návod, jak začít.

 

Pokračujte vpřed

Neexistuje žádný univerzální přístup k výživě a ani by neměl existovat. Každý je jiný a každé tělo má jiné potřeby na základě genetiky, úrovně aktivity, stravy a životního stylu. To je skvělé. To také znamená, že byste měli najít to, co vám vyhovuje a díky čemu se cítíte úžasně. To může znamenat, že dodržujete ketogenní dietu. Možná jste Paleo. Možná jste Whole30, ale také dodržujte dietu.

 

Závěr

Pokud jste „vypadli“ ze svého jídelníčku, nikdy není pozdě vrátit se do rutiny, která vám pomůže cítit se nabití energií a vést zdravější životní styl. Jste fit a my vám na každém kroku držíme palce. Stačí sledovat nás na Facebooku, Twitteru a Instagramu. Sdílejte svou cestu na sociálních sítích s hashtagem #Begymclothes a řekněte nám, jak žijete svůj nejlepší život.

Jak se udržet ve formě a zlepšit si imunitu?

Zpět do obchodu