Nejlepší doplňky pro zdravou pleť

 jak-mít-zdravou-pleť

 

Každý chce vypadat a cítit se skvěle a pro mnoho lidí je vzhled mnohem víc než jen mít esteticky příjemné tělo. Samozřejmě, že být ve formě udělá s naším vzhledem zázraky, ale pokud chceme vypadat co nejlépe, budeme chtít zajistit, aby i naše pokožka vypadala a byla zdravá. Bohužel dosud neexistuje zázračný lék na stárnutí, ale existují věci, které můžeme udělat, abychom zpomalili příznaky stárnutí, zejména pokud jde o naši pokožku. Jak stárneme, obecně zjistíme, že naše pokožka je ochablá, zvrásněná a začneme si všímat linií a skvrn, které tam dříve nebyly. Pokud se na vaší pokožce začínají projevovat známky stárnutí, můžete si vzít doplňky, u nichž se ukázalo, že jsou velmi účinné, pokud jde o péči o pleť. Abychom vám pomohli vypadat a cítit se co nejlépe, podívejte se na níže uvedený seznam doplňků a okamžitě budete chtít zásobit tolik, kolik můžete.

 

Esenciální mastné kyseliny

Esenciální mastné kyseliny tvoří základní složky v mnoha zásobnících doplňků pro zdrav a to oprávněně.Poskytují nepřeberné množství zdravotních výhod pro tělo, a to jak interně, tak externě. Esenciální mastné kyseliny nejen pomáhají chránit srdce, mozek a další hlavní orgány, ale také mohou zrychlit váš metabolismus a pomoci vám zhubnout.

Pokud jde o péči o pleť, tak se skutečně osvědčily. Jsou obohaceny o omega mastné kyseliny, o nichž bylo zjištěno, že zvyšují produkci kolagenu v těle, což pomáhá pokožce zůstat bujnou a pevnou. Navíc pomáhají zbavit tělo toxinů a volných radikálů, které mohou poškodit kožní buňky a zanechat naši pleť bez života a starou. Lze konzumovat ve formě tobolek, nebo si můžete koupit kapky omega mastných kyselin, které lze přidat do koktejlů a smoothies.

 

Výtažky superpotravin

 

Prášky ze supergreenů jsou obohaceny o výtažky z čistého zeleného ovoce a zeleniny, které dodávají tělu prospěšné živiny. Naše prášky supergreens jsou plné aminokyselin, vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tyto živiny pomáhají chránit naše kožní buňky před poškozením způsobeným toxiny a volnými radikály. Navíc dodávají pokožce v tomto procesu zdravou a zářivou barvu.

 

Vitamin A

Vitamin A je ve světě doplňků velmi málo využívaným vitaminem a nejsme si úplně jisti proč. Vitamin A je běžnou přísadou v mnoha hydratačních krémech a krémech na péči o pleť, a to z dobrého důvodu. Vitamin A funguje jako antioxidant, který opět udržuje naše buňky, které tvoří naši pokožku, příjemné a zdravé. Navíc pomáhá hydratovat pokožku, způsobovat vyblednutí hnědých přírodních skvrn a drasticky je omezit, pomáhá zabránit vráskám, zlepšení produkce kolagenu a elastinu v těle. Tyto sloučeniny pomáhají udržovat pokožku pevnou a bujnou, což zase pomáhá vyhlazovat linky a vrásky.

 

Vitamin B3

Vitaminy skupiny B jsou nejen velmi důležité pro váš metabolismus a zdraví zažívacího traktu, ale také hrají důležitou roli ve zdraví vaší pokožky. Bylo zjištěno, že vitamín B3 zvyšuje produkci mastných kyselin a ceramidů. Víme, proč jsou mastné kyseliny pro pokožku tak prospěšné, protože jsme se na ně již podívali o kousek výše, ale co ceramidy? Ceramidy a mastné kyseliny tvoří součást ochranné vrstvy umístěné na vnější straně naší pokožky, která tvoří ochrannou bariéru. Čím silnější je tato bariéra, tím snáze pokožka zadržuje vlhkost a vylučuje toxiny a dráždivé látky. Pokud je vaše pokožka náchylná k zarudnutí a nerovnoměrnosti, je vitamin B3 ideální, protože zarudnutí je způsobeno dráždivými látkami z vnějšího světa. Pokud dráždivé látky nemohou proniknout pod povrch, nemohou na prvním místě způsobit zčervenání, nerovnoměrnou nebo zanícenou pokožku.

 

Koukněte na naší nabídku dámských sportovních setů, kde najdete kombinaci legín a podprsenky. Fitness legíny a podprsenka jsou ve stejné barvě, takže tvoří krásný set.

Zpět do obchodu