6 doplňků, které vám potlačí chuť k jídlu

chilli a spalování tuků

Jak snížit chuť k jídlu?

Hubnutí je jedním z nejoblíbenějších cílů těch, kteří se účastní pravidelného sportu a cvičení. Hubnutí může být obrovskou výzvou kvůli omezení kalorií, které vede ke zvýšené touze po hladu, zvýšené chuti k jídlu a snížené sytosti po každém jídle. Proto jsme poskytli seznam 6 nejlepších doplňků (v žádném konkrétním pořadí), které pomohou potlačit chuť k jídlu a zvýšit sytost.

Hubnete a oblečení je vám malé? Potřebujete nové fitness leginy nebo tepláky či tílko. Na našich stránkách si vyberou ženy i muži.

Doplňky na potlačení chuti k jídlu

Spalovač tuků

Jakýkoliv produkt na odbourávání tuků, jehož cílem je stimulovat odbourávání tuků řadou různých mechanismů. Jedním z jeho mechanismů pro navození ztráty tuku je podpora potlačení chuti k jídlu a zvýšení sytosti. Spalovače kombinují řadu ingrediencí, které prokazatelně potlačují chuť k jídlu, jako je glukomannan, L-fenylalanin, kofein a extrakt ze skořice. Tento synergický efekt potlačení chuti k jídlu pomáhá předcházet chutě a nadměrnému jedení při dietě, aby se dále podpořilo spalování tuků. Další skvělým účinkem termogenních spalovačů je zvýšení termogeneze a tím dochází k lepšímu spalování tuků. Takže nejen, že nebudete mít hlad, ale spalovače vám také usnadní hubnutí.

Glukomannan

Glukomannan je jedním z nejlepších doplňků stravy, navržený speciálně pro zvýšení sytosti a snížení chuti k jídlu. Glukomannan je ve vodě rozpustná vláknina z rostliny Konjac, která absorbuje vodu a bobtná v žaludku. Toto nabobtnání pomáhá, abyste se cítili sytí a spokojenější, zabraňuje tomu, abyste jedli zbytečné svačiny a nadměrné množství jídla po celý den, čímž se snižuje celkový příjem kalorií. Stručně řečeno, zaplní vám žaludek a díky tomu nebudete mít hlad. Jedná se o rostlinu, takže nemusíte mít strach, je to přírodní.

Prášek psyllium nebo kapsle

Prášek z psyllia je bohatým zdrojem vlákniny, která pomůže zpomalit pohyb potravy trávicím systémem a zvýšit objem každého jídla. Má také nízký obsah kalorií (3,8 kcal na porci), a proto nepřidává velké množství k vašemu dennímu kalorickému příjmu. Přidání vlákniny do koktejlů, jídel zvýší pocit sytosti, který z tohoto jídla získáte, sníží vaši chuť k jídlu, a tím i pravděpodobnost, že budete svačit později během dne.

Kofeinový prášek a tablety

Kofein je spojován se snížením chuti k jídlu, zvláště když je užíván na více místech během dne. Účinek potlačující chuť k jídlu spolu s jeho stimulačními vlastnostmi činí z kofeinu účinný doplněk ke ztrátě tuku. Kofein postupem času ztrácí účinnost, takže doporučujeme vždy zařadit pauzu.

 

káva jako spalovač

Tyrosin a fenylalanin

Tyrosin a fenylalanin pomáhají stimulovat uvolňování dopaminu a norepinefrinu, což má negativní vliv na chuť k jídlu. Předpokládá se, že zvýšení hladiny endorfinů snižuje chuť na cukr a potraviny bohaté na sacharidy. Kromě toho má tyrosin a fenylalanin pozitivní účinky na náladu a pomáhá vám udržet si pozitivní mysl, když držíte nízkokalorickou dietu.

 

Kompletní dietní protein

Kompletní směs dietního proteinového prášku je „dietní proteinový koktejl“, který může také využívat syrovátkový izolát a glukomannan. Glukomannan v kombinaci s proteinem pomáhá zvýšit pocit plnosti, aby vám pomohl zastavit svačinu nezdravých, kalorických potravin mezi jídly. Kompletní protein také využívá řadu dalších ingrediencí pro odbourávání tuků ke stimulaci úbytku tuků, zatímco vaším cílem je snížit kalorický příjem.

Závěr

Pokud držíte dietu a snažíte se snížit svůj kalorický příjem, jeden z těchto doplňků může být klíčem k potlačení chuti k jídlu a chutě. Zvýšený pocit sytosti spojený se suplementací vám pomůže snížit velikost porcí, odstranit z vašeho jídelníčku nezdravé svačiny a kontrolovat chutě, abyste mohli úspěšně splnit své cíle v oblasti hubnutí.

Za zmínku stojí také tento skvělý přírodní spalovač tuku.

Zpět do obchodu