Jak spát méně a dělat více věcí

jak zlepšit spánek

Jak vylepšit spánek

Tento článek je první ze série, kterou napíšu o tom, jak bezpečně hacknout spánek. Jsem biohacker, ne lékař (ačkoli jsem za jednoho z nich ženatý), a dokonce i moji zarytí 80letí přátelé proti stárnutí, jako by jim bylo 60, budou nad některými z technik, které vám umožní méně spát, kroutit hlavou. Buďte tedy varováni, než budete číst dále: výhody spánek hackingu jsou mnohé, ale rizika jsou vyšší než u mnoha jiných biohackingových projektů. A proboha, nesnažte se přidávat masivní svalovou hmotu nebo shazovat tuny na váze, když omezujete spánek. To je recept na katastrofu.

Naše sportovní oblečení můžete nosit kdekoliv, věříme, že krásné oblečení může mít vliv na vaší pohodu a sebevědomí.

Mám tendenci zveřejňovat příspěvky ve 2 ráno, protože mám velmi náročnou denní práci jako technický evangelista na úrovni viceprezidenta pro velkou společnost zabývající se internetovým zabezpečením, která prostě nedává čas na rekreační blogování. Musíte ve své každodenní práci nakopat si zadek, abyste udrželi krok se svými kolegy. Ale jako biohacker, který je posedlý tím, jak každý den získávat více času a energie, stále bloguji a využívám biohacking k získání nespravedlivé výhody ve své kariéře, více času, více energie a méně stresu.

 

málo spánku

Sleep Hacking je riskantní

Hackování spánku je jedním z mnoha způsobů, jak z vaší každodenní rutiny dostat větší produktivitu, ale přináší s sebou spoustu rizik. Je marnotratné chodit bez dostatečného spánku (jako téměř každý) a přitom ignorovat jednoduché věci, které můžete udělat, aby se tento spánek počítal. Pokud jste příliš unavení na to, abyste tento článek, závěrem je, že nedostatek spánku může způsobit tloustnutí, podstatně zvýšit riziko úmrtí, způsobit rakovinu nebo srdeční onemocnění. Je mnohem bezpečnější nabourat svůj tuk nebo svaly. Udělal jsem to jako první (ztratil jsem přes 20 kilo) a Pak jsem začal spát. Pokud chcete mít více času, je možné si ušetřit zdraví, duševní funkce a energii při ořezávání spánku. Je také možné narušit vaši funkci nadledvin nebo štítnou žlázu, pokud budete delší dobu bez spánku. Vaše tělo může začít doslova umírat a hladiny kortizolu nebezpečně vystřelí. Na druhou stranu se budete cítit tak zamlženě a unaveně, že budete více spát a doufejme, že se časem zotavíte. Podle předního lékaře pro funkci nadledvin, může někdy trvat několik let, než se obnoví plná funkce nadledvin, pokud je narušena. Pro mě to platilo.

Dobrý biohacker bojuje proti věcem, které se dějí ze špatného spánku, posiluje funkci nadledvin a štítné žlázy a dokonce kontroluje skoky krevního cukru, ke kterým dochází z nedostatku spánku. Za posledních 18 měsíců jsem spal v průměru pět hodin za noc, aniž bych přibral na váze a bez poklesu mentální výkonnosti (stejně tak ve většině dní). Mám 6 pack a jsou vidět viditelné žíly na břiše, přesto jsem po tuto dobu vůbec necvičil. Brzy přidám 40 minut týdně zpět do svého režimu, ale to je jiné téma. Všechny mé krevní parametry proti stárnutí (19 lahviček s krví, každých 6-12 měsíců!) ukazují, že se mi se spánkem daří dobře.

Abych získal údaje o spánku, pokusil jsem se použít EEG, ten, který jsem 13 let používal k napadání mozku ve spánku, ale otravné elektrody se odtrhávají, dělají nepořádek a dráty se zamotávají. Je to špatné, a dokonce i pro biohackera, jako jsem já, tato nepříjemnost nestojí za pochybná data. Jak jsem již zmínil, toto je série o hackování spánku, série pro vás, abyste pochopili svůj spánek a nabourali ho. Spánkové hackování není vtip a mělo by se s ním zacházet vážně, protože zahrávání si se spánkem může být nebezpečné, ale chci lidem pomoci narušit spánek, protože je to jedna z nejdůležitějších věcí, které můžete udělat pro své zdraví a dlouhověkost, a tato série vám pomáha hacknout váš spánek co nejbezpečněji.

 

Restartujte svůj spánek a rychle usněte

Nespavost je všudypřítomná v dnešní společnosti, mnozí mají problémy s usínáním a mnozí další mají problém spát. Jedná se o extrémně drahý problém, který stojí za to hacknout. Ve druhé části rozeberu matematiku, abyste pochopili, jak vás to stojí drahocenné roky vašeho života. Naučíte se rychleji usnout, mé oblíbené rituály před spaním, věci, kterým byste se měli vyhýbat, a nejlepší návyky pro efektivnější a kvalitnější spánek (ve skutečnosti spíte méně hodin, než si myslíte).

Aplikace Sleep Cycle App

Nyní jsem se přihlásil do aplikace spánkového cyklu, úžasnou aplikaci, která vás skutečně sleduje, když spíte. Spánkový cyklus používám každou noc a jak poznám, jestli jsem se dobře vyspal nebo jestli jsem se celou noc převracel, říká mi, kdy jsem upadl do hlubokého spánku a jak dlouho jsem tento hluboký spánek udržoval. Má budík, který vás nevytrhne z postele tím, že vás vyděsí opravdu hlasitým a nepříjemným zvukem, a jeho použití je velmi snadné.

Informace poskytované touto webovou stránkou nebo touto společností nenahrazují přímé, individuální lékařské ošetření nebo poradenství. Je odpovědností vás a vašich poskytovatelů zdravotní péče, abyste učinili všechna rozhodnutí týkající se vašeho zdraví. Doporučujeme, abyste se poradili se svými poskytovateli zdravotní péče ohledně diagnózy a léčby jakékoli nemoci nebo stavu.

 

Hořčík vám může zlepšit spánek, kdy a jak užívat hořčík?

Zpět do obchodu