Jednoduchý návod, jak zhubnout tuk

rady na hubnutí

Rady na hubnutí

Je čas, abyste se zamysleli nad uplynulými 12 měsíci a stanovili si cíle na rok dopředu. Pokud si dáváte nějaké cíle v oblasti zdraví a fitness, mohou zahrnovat něco společného s regulací hmotnosti. Existuje spousta informací a může být zdrcující najít nejlepší způsob, jak dosáhnout svých cílů. Nyní bychom zde rádi zdůraznili, že tu nejsme, abychom propagovali zázračná řešení nebo diety, které vás připraví o vaše oblíbená jídla. Jsme tu, abychom vám poskytli rady o tom, jak můžete zdravě a udržitelně spravovat svou váhu. Přečtěte si náš jednoduchý seznam tipů.

Už víte, jaké oblečení, nebo si ještě nevíte rady? Vybrat fitness legíny pro sebe, přítelkyni nebo své dítě je obtížné. Nechte si od nás poradit.

Naplánujte si jídlo předem

Plánování jídla předem je velký rozdíl. Když spěcháte domů po dlouhém dni v práci nebo studiu, poslední věc, na kterou byste chtěli myslet, je to, co budete vařit, a tak můžete skončit s výběrem nezdravého jídla. Je mnohem jednodušší, zdravější (a levnější!) naplánovat si jídla a připravit je dříve, než je budete potřebovat.

Zůstaňte hydratovaní

Řekli jsme to jednou, řekneme to znovu: Hydratace. Je klíč ke všemu. Všichni bychom měli usilovat o 1,5-2 litry vody denně. Nejen, že je velmi důležité, aby vaše tělo správně fungovalo, ale výzkum také naznačuje, že to sníží pravděpodobnost přejídání a potenciálně by to mohlo mít také příznivé účinky na váš metabolismus.

Zapojte se

Může být skličující přemýšlet o zahájení zcela nového cvičebního režimu, ale dobrá zpráva je, že nemusíte. Chůze je jedním z nejjednodušších způsobů, jak být aktivní. Je jednoduchá, je dostupná téměř každému a nejlepší ze všeho je, že je zdarma. Je to také velmi dobré pro vás. Mezi výhody chůze patří zlepšení duševního zdraví, zvýšení kardiovaskulární zdatnosti a udržení zdravé tělesné hmotnosti. Než se tedy pustíte do nového členství v posilovně nebo drahých lekcí cvičení, zvažte přidání třeba jen 10 minut rychlé chůze denně a nacvičte si až 30 minut denně. Můžete vyzkoušet některé z klasických tipů a triků, vystoupit z autobusu o zastávku dříve, jít po schodech místo výtahu nebo můžete zkusit přidat malé procházky průběžně po celý den. Minuty budou brzy přibývat.

Jezte více celozrnných potravin

Nikdy byste se neměli pokoušet vynechat celou skupinu potravin, ale vždy je užitečné zaměřit se na snahu zahrnout více určitého jídla. Celé, nezpracované potraviny, jako je ovoce, zelenina, ořechy, semena, luštěniny, celozrnné výrobky a libové živočišné produkty, všechny jsou nutričně bohaté a dodají vám také spoustu vlákniny a bílkovin, což znamená, že vás udrží sytější po delší dobu. Pokuste se upřednostnit tyto typy potravin ve vaší stravě a najděte způsoby, jak jich do jídel přidat více. Zpracované potraviny a potraviny s vysokým obsahem cukru a nasycených tuků byste měli jíst s mírou  a dávejte si pozor na záludné skryté přísady ve věcech, jako jsou hotové omáčky.

 

snídaně a dieta

Začněte zdravou snídaní

 „Začněte den správně“ může znít jako klišé, ale funguje to. Začněte svůj den snídaní s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a živin, nejen že nastaví tón dne, ale poskytne vašemu tělu vše, co potřebuje k fungování, a zasytí vás až do oběda. Pokud máte chuť na sladké snídaně, vyzkoušejte proteinové palačinky nebo proteinové kaše. Nebo vyzkoušejte omeletu z vaječných bílků se zeleninou pro pikantnější variantu.

Najděte si kamaráda z posilovny nebo skupinu, která vám vyhovuje

Existuje tolik důvodů, proč mít cvičícího kamaráda nebo skupinu, se kterou budete cvičit, pomůže udržet vaši dynamiku. Budete mít někoho nebo skupinu lidí, kteří vás povedou k odpovědnosti, spoléhají na to, že se objevíte. Mít někoho, s kým můžete cvičit, je také zábavnější a zpestří to vaše cvičení. Navíc na malé přátelské soutěži není nic špatného, ​​že?

Myslete dlouhodobě

Nikdy není dobrý nápad očekávat okamžité výsledky, pokud se snažíte změnit svůj životní styl. Tyto věci vyžadují čas. Nenechte se odradit, pokud nevidíte výsledky. Pamatujte na hlavní důvody, proč jste provedli změnu, a také konzistence je klíčová.

V minulé článku jsme se vám rozepsali o tom, co je chitosan, mohl by vám pomoci zhubnout.

Zpět do obchodu