Super Greens prášky a jak je zařadit do svého jídelníčku

super greens prášky

 

Prášky Supergreens jsou skvělým způsobem, jak zlepšit svůj jídelníček a vyhnout se nedostatku vitamínů a minerálů, snadno se užívají, jsou levné a chutnají skvěle. Tento článek se podívá na to, co jsou prášky supergreens a jak je začlenit do svého jídelníčku.

Co jsou to Super Greens?

Všichni víme, jak důležité je mít ve stravě dostatek ovoce a zeleniny, ale studie z roku 2018 zjistila, že pouze 28 % dospělých dokázalo sníst pět porcí denně a pouze 18 % bylo u dětí. Průměr byl jen 3,7 porce denně. Děsivé na tom je, že cílová hodnota pět za den je známá jako méně než ideální, skutečný cíl by měl být sedm jídel za den. To znamená, že průměrný člověk přijme každý den pouze polovinu doporučeného příjmu ovoce a zeleniny. Mnozí dostávají ještě méně. Zelené prášky existují již nějakou dobu a jsou navrženy tak, aby ulehčily příjem všech vitamínů a minerálů. Je důležité zdůraznit, že zelené prášky nejsou určeny k tomu, aby nahradily ovoce a zeleninu. Vaším cílem by stále mělo být dosáhnout 7 porcí denně. Ale pokud víte, že to nezvládnete, pak je užívání zeleného doplňku dobrým kompromisem. Super greens je produkt, který je většinou vyroben ze spiruliny, vojtěšky, moringy a chaluhy. Existují i ​​další přísady, jako je špenát, brokolice, červená řepa, zelený čaj matcha a chlorella. Cílem je poskytnout různé „super“ potraviny a spojit je do jednoho koktejlu. Na rozdíl od zelených doplňků z počátku 20. století, byly Super greens navrženy, tak aby skutečně chutnaly příjemně, takže už žádné štípání do nosu a zvedání kufru.

Výhody Super Greens prášků

Hlavní výhodou supergreens prášků je, že vám mohou poskytnout vitamíny a minerály, které potřebujete, abyste fungovali na 100 %. Ne, nebudou tak účinné jako jíst 7 druhů ovoce a zeleniny denně, ale pokud se momentálně snažíte dosáhnout 4 porcí denně, pak může být rozdíl obrovský. Snadno se připravují, levně se koupí a jsou skvělým způsobem, jak perfektně začít den. Další výhodou je, že pití plného šejkru prášku greens vám také pomůže zůstat hydratovaní. Dále vám také pomáhá zvýšit rozmanitost zeleniny, kterou konzumujete. Většina lidí nikdy nejí vojtěšku nebo kapustu, a to vám dává část z nich každý den. Kromě toho jsou všechny výhody, které získáte pitím svého nápoje, výhodami, které získáte, když dosáhnete svých denních cílů v oblasti vitamínů a minerálů. Lepší zdraví, snížené riziko některých druhů rakoviny a nemocí, lepší trávení, více energie během dne.

Pokud jste sportovec, pak vaše požadavky na vitamíny a minerály budou vyšší než u průměrného člověka. To znamená, že byste mohli dostat svých sedm porcí denně a stále mít nedostatek. V tom případě je zelený prášek skvělý nápad.

spirulina prášek

Jak začlenit Super greens prášky do svého jídelníčku

Opravdu chcete konzumovat dvě porce koktejlu každý den. Jedna porce jsou 3 odměrky prášku (9g) podávané s vodou nebo ovocnou šťávou. Pokud jste opravdu dobří v zařazování ovoce a zeleniny do svého jídelníčku, možná budete chtít mít jen jednu porci. Řekněme, že máte dvě porce denně. Pravděpodobně budete chtít tyto porce oddělit, abyste nakonec nevypili 2 litry vody najednou. Dát si jednu porci hned, jak ráno vstanete, je docela dobrý způsob, jak se připravit na zbytek dne. Mnoho z nás se probouzí žízní, tak proč si nemít vodu připravenou v šejkru vedle postele a pak přidat své tři odměrky prášku? Pak si můžete dát druhou porci s obědem nebo odpoledne. Poté jste téměř dosáhli svého denního hydratačního cíle.

Ujistěte se, že ke každému jídlu dostanete nějaké ovoce nebo zeleninu, a pak najednou dosáhnete svého cíle pro daný den.

Závěr

Super greens nejsou navrženy jako náhrada ovoce a zeleniny a nikdy nebyly jako takové uváděny na trh. Takže těm, kteří si na to stěžují, unikla pointa. Pokud přijímáte všechny své vitamíny a minerály každý den prostřednictvím ovoce a zeleniny, pak nepotřebujete greens prášek. Ale buďte k sobě upřímní, zvládli jste to každý den tento týden? Pokud ne, pak jsou superzelené prášky skvělým způsobem „jak to doplnit“.

Jen se ujistěte, že nepolevíte v ovoci a zelenině a budete v pořádku.

Někdy je velice obtížné vybrat správné legíny do fitka, proto doporučujeme poradit se s námi telefonicky nebo přes email.

Zpět do obchodu