Jak se zbavit opuchlých víček a kruhů pod očima?

opuchlá víčka
 
Možná je to jeden z nejčastějších problémů krásy, který každá žena zná, pocit přemýšlení: jak se zbavit opuchlých víček a kruhů pod očima. Opuchlá víčka způsobí, že vypadáte unavení a nemocní, ale může to být také opravdu frustrující, když máte schůzku.
 

Jaké jsou příčiny opuchlých víček?

Vaše oči začínají bobtnat z různých důvodů, včetně nedostatku spánku, stresu, kocoviny, kontaktních čoček, pláče, genetiky, dermatitidy, hormonálních změn v těle, alergické reakce nebo špatné stravy.
 
Oblečení které Vás motivuje, koukněte na naše sportovní legíny Nebbia, Gym Glamour, Better Bodies.

Co můžete udělat, abyste se zbavili opuchlých víček?

 • Dostatek spánku (nejméně 7 hodin)
 • Zkontrolujte složky make-upu nebo krému (možná jste alergičtí)
 • Pijte velké množství vody: Když je tělo dobře hydratované, existuje menší šance na zadržování vody, která může způsobit zvětšení oblasti pod očima a dalších částí těla
 • Nedotýkejte se očí
 • Vyhněte se sodíku a snižte příjem soli
 • Zvyšte příjem vitamínu
 • Vyhněte se alkoholu
 • Masáž obličeje: Lehká samomasáž může skutečně pomoci snížit otoky
 • Během spánku držte hlavu výš. Ležení na rovném bez poštáře může způsobit, že se pod očima nahromadí tekutina. Než usnete, pod hlavu si položte polštář nebo dva.
 • Spát na zádech! Toto je nejlepší pozice, která pomůže zachovat mladistvou pleť, protože nemůžete trvale tlačit obličej do polštáře, abyste podpořili krčení obličeje.
 • Při práci na počítači si odpočiňte. Za každou hodinu, kterou jste u počítače, si udělejte pěti až desetiminutovou přestávku. Zkuste se dívat ven, každých pár minut, zavřete oči nebo jděte k oknu.

Cold Spoons

Je to jednoduché, ale také velmi efektivní. Chlad lžíce uvolní krevní cévy a pomůže zpevnit kůži kolem očí, což vám pomůže zmenšit opuchlé oči. Uchovávejte vždy lžíce v lednici, abyste je mohli používat kdykoli budete chtít. Několik minut držte zaoblenou část studené lžíce proti očním vakům. Když je teplo, nahraďte ji další lžičkou. To vám pomůže zbavit se opuchlých víček.

Čajové sáčky

Zelený a černý čaj je lék na kruhy pod očima. Obsahují kofein, který stáhne drobné krevní cévy pod kůží kolem očí. Obsahují také anti-dráždivé vlastnosti, které pomáhají redukovat otoky kolem očí. Bylinné čaje jako heřmánek mohou pomoci zmírnit zarudnutí a zánět, také snížuje otoky kolem očí.

Namočte 2 čajové sáčky do horké vody na několik minut, poté je vyjměte a vložte do chladničky na 10 minut. Lehněte si, položte čajové sáčky na víčka a nechte je na místě po dobu 10 až 15 minut.
 

Okurka

Studené okurky jsou skvělé pro ošetření opuchlých víček. Enzymy pomohou snížit zánět, napnou pokožku a také Vás zbaví tmavých kruhů kolem očí. Nakrájejte okurku na silné kousky. Vložte je do chladničky na 10 minut. Umístěte plátky studené okurky na víčka po dobu asi 10 minut nebo do doby, než se zahřejí. Opakujte to tak často, jak potřebujete.
 
Zpět do obchodu