Limonádový detox: Citron, kajenský pepř a med

 detoxikační nápoj recept

 

Už jste někdy slyšeli o „Beyonce Diet“?


Citronová šťáva, kajenský pepř a med by mohlo být lépe známé jako Master Cleanse. Limonádová dieta nebo možná dokonce Beyonce Diet. Queen Bee je známá praktikováním této metody detoxu, ale opravdu funguje?

Co můžete od toho očekávat?


Je to způsob detoxikace nebo čištění se záměrem odstranit toxiny z těla a podpořit metabolismus. Dejte tomu 10 dní a budete hubnout, detoxikovat váš trávicí systém a budete se cítit plní energie a vitálity.

Koukněte na naše dámské sportovní sety a dámské fitness legíny, které opravdu skvěle sedí a budete se v nich cítit opravdu pohodlně.

 

Jaká je pravda?


I přes svou popularitu i mezi celebritami, by tato limonádová dieta mohla způsobit více škody než užitku. Na této limonádové dietě samozřejmě zhubnete, ale pravděpodobně nebude mít dlouhodobý účinek. Protože máte tak málo kalorií, zhubnete, ale také vaše svaly a vodu. A budete pravděpodobně přibírat zpět na váze. Pokud nechcete získat kilogramy zpět, měli byste kombinovat limonádu s vyváženou stravou plnou bílkovin, zeleniny a ovoce.

Nemusíte chodit na 10denní detox, abyste se zbavili toxinů nebo nějakých kil! Citronová-med-kajenská limonáda je skvělý způsob, jak pravidelně čistit své tělo, i když nejste „detoxu“.

Všechny tři složky mají antimykotické, imunitní a detoxikační vlastnosti.

Med a citronová šťáva jsou skvělé pro trávení, ničení bakterií a čištění těla - podporují játra a ledviny, aby se zbavily toxinů. Kajenský pepř podporuje váš metabolismus a zvyšuje spalování tuků, podporuje trávení a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi.

Dejte všechny složky dohromady a máte velmi silný detoxikační nápoj!

 

Recept :

  • Asi 200ml vody
  • 2 polévkové lžíce čerstvé organické citronové šťávy
  • 1 polévková lžíce medu
  • Špetka kajenského pepře

Můžete pít každé ráno nebo když toužíte po nezdravém jídle. Funguje také jako spalovač tuků a posilovač energie. Vaše tělo vám poděkuje, zkuste to!


Zpět do obchodu