Měření porcí pomocí dlaně

meření porcí

Zbavte se vašich makro kalkulaček a aplikací - jednoduše vám postačí vlastní dlaň!

Kolik hodin jste strávily nad počítáním kalorií a správném množství maker nebo vážením veškerého jídla? Určitě to bylo hodně času. Vkládání všech jídel do aplikací, jen proto, abyste zjistily, jestli jste dokázaly sníst dostatek bílkovin a naopak, jestli náhodou dvě lžičky vašeho oblíbeného arašídového másla nerozhodilo váš denní plán?

Každý, kdo se snaží nějak formovat svou postavu - ať už zhubnout nebo nabrat svalovou hmotu, toto stoprocentně zažil a není to nic, čím byste se chtěly zabývat desítky minut denně. Naštěstí je tady metoda, která vám ušetří čas a hlavně funguje!

 

Porovnávali jsme přibližnou hodnotu kalorií z trackeru s přibližnou hodnotou dávkování maker jen podle dlaně pro asi 25 klientů a zjistili jsme, že s oběma metodami můžete dosáhnout téměř stejných výsledků.Tato metoda je přizpůsobitelná podle vašich cílů - buď můžete přidat nebo ubrat polovinu porce sacharidů nebo tuků z několika jídel každý den.

Měření porcí pomocí dlaně

porce podle dlaně

Dlaň je skvělý nástroj, nejen proto, že ji máte stále u sebe, ale také proto, že je každému přizpůsobena individuálně. Vetší lidé mají větší dlaně, takže jejich porce jim budou také tak uzpůsobeny. To samé platí pro lidi menšího vzrůstu.Zde je rozpis toho, jak použít dlaň tak, abyste získávaly chtěné výsledky: Takže z toho plyne, že bílkovin byste měly jíst pro jedno jídlo porci o velikosti dlaně, sacharidů jednu hrst a tuků porci o velikosti vašeho palce.

Naše dámské legíny Gymclothes, jsou ideální volbou do fitka, na běhání nebo na běžné nošení. Objevte naše legíny s vysokým pasem.

U zeleniny a ovoce je známo, že byste za den měly sníst až 5 porcí - většinou tři porce zeleniny a dvě ovoce. V našem rozpisu to znamená, sníst porci o velikosti jedné zatnuté pěsti pro každé jídlo. Zkuste se oprostit od přesného počítání na gramy a kalorie. Touto metodou svůj příjem lehce uhlídáte a získáte ty správné výsledky téměř bez stresu. Přejeme Vám, ať vše vychází tak, jak si přejete!

 

počítání porcí podle dlaně

Zpět do obchodu